Αγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε ότι:

1) Την Δευτέρα 12/6/2023 μετά την εκδρομή στο san siro το ολοήμερο και το διευρυμένο πρόγραμμα θα λειτουργήσουν κανονικά.

2) Την Τρίτη 13/6/2023 θα πραγματοποιηθεί γενική πρόβα της τελικής γιορτής. Τη μέρα αυτή οι μαθητές και οι μαθήτριες των τάξεων Α΄ – Ε΄ θα έρθουν με άδεια την τσάντα τους προκειμένου να παραλάβουν τα βιβλία για το επόμενο σχολικό έτος.

3) Την Τετάρτη 14/6/2023 με ώρα έναρξης 19:30, θα πραγματοποιηθεί η τελική γιορτή στον αύλειο χώρο του σχολείου. Τη μέρα αυτή δε θα λειτουργήσει το πρωινό και το ολοήμερο πρόγραμμα.

4) Την Πέμπτη 15/6/2023 θα γίνει η επίδοση των τίτλων σπουδών. Οι μαθητές με τους γονείς τους μπορούν να προσέρχονται και να τους παραλαμβάνουν κατά το διάστημα 08:15-10:00 γιατί κατόπιν τούτου έχει προγραμματιστεί συνεδρίαση του Συλλόγου Διδασκόντων.

Τέλος, στην είσοδο του σχολικού κτιρίου υπάρχουν ρούχα και τάπερ των μαθητών μας και παρακαλείσθε αν θέλετε να τα αναζητήσετε και να τα παραλάβετε την Τετάρτη, 14/06, την ημέρα της γιορτής ή την Πέμπτη 15/06, την ημέρα επίδοσης των ελέγχων. Μετά την λήξη του σχολικού έτους θα δοθούν στο κοινωνικό παντοπωλείο του δήμου Παλλήνης.

Η Διεύθυνση και το Διδακτικό Προσωπικό του σχολείου εύχεται σε όλους

Καλό Καλοκαίρι με υγεία και δύναμη